Küsitlusest ja küsitluskastidest Aruküla Konsumis ja vallamajas Trüki

 

Seoses sellega, et OÜ Raven viib läbi varasemale küsitlusele täiendavat küsitlust Aruküla alevikus, taotlemaks rahastust Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondist Aruküla reoveekogumisalas ühisveevärgi ja -kanalisatsioonisüsteemide täielikuks väljaehitamiseks, oleme pannud välja küsitluskastid Aruküla Konsumis ja vallamajas ning alustame tänasest 02.06.2017 projektiga hõlmatud kinnistutele infokirjade ja küsitluslehtede edastamisega.

Ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga liitumine oleks kinnistu omanikele tasuta, kuid ühtekuuluvusfondi taotlus ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni liitumispunktide rajamiseks rahuldatakse vaid nendes piirkondades, kus kinnistuomanike tegelik huvi ja valmisolek liitumiseks on üle 60%. Juhul, kui saame vajaliku arvu huvilisi kokku, oleks esialgsete plaanide kohaselt võimalik liituda uue ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga pärast torustike rajamist orienteeruvalt 2018- 2019 aastal.

Palume kõigilt küsitlusega seotud kinnistutelt tagasisidet ka sel juhul, kui liituda ei soovita ning tagastada täielikult täidetud küsitlusleht ja plaan ühises kiletaskus hiljemalt 15.06.2017 OÜ Raven postkasti (Sügise 2a, Aruküla) või Aruküla Konsumi või Raasiku vallamaja vastavasse küsitluskasti või saata täidetult ja skaneeritult e-postiga aadressile E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .

 

Lisame siinkohal ka  küsitlusega seotud kinnistute loetelu (link >>). Juhul, kui Te ei ole saanud hiljemalt 09.06.2017 küsitluslehte ja plaani, siis palume meid sellest teavitada ja/või tulla OÜ Raven kontorisse (Sügise 2a, Aruküla). Ühtlasi vabandame, kui küsitlusleht jõuab aadressile, millel asuv kinnistu on juba ühisveevärgi ja -kanalisatsiooniga ühendatud.

 

Parimate soovidega

OÜ Raven